Відгуки клієнтів - Тернопіль-Тур

Відгуки клієнтів


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016
 • Вже не перший раз відпочиваємо в Туреччині, але ще не були в Кемері. Тому обирати місто нам не довелось. Дівчата порекомендували нам декілька готелів, один з них нам дуже сподобався. Відпочинком задоволені, місто дуже красиве, орієнтоване на молодь. Є куди походити і на що подивитися. Дякую ТернопільТур за вдало підібраний відпочинок.» Вероніка Собчук...
  Вероніка Собчук
  Туреччина
  -
  Кемер

Дізнатися більше