Часті запитання - Тернопіль-Тур

Часті запитання

Перш за все поцікавтесь які звичаї, культурні, соціальні та законні норми у країні до якої ви збираєтесь. Якщо Ви зібрались подорожувати країнами Сходу та країнами, які дотримуються мусульманських законів і звичаїв, цей пункт потребує найбільшої уваги.

Якими б не були закони, але якщо їх порушити, то Вам загрожують покарання різного рівня – від звичайного штрафу до ув’язнення, суду і залучення посла до вирішення Вашої проблеми. Було б непогано вивчити елементарні фрази на мові країни до якої збираєтесь.

Не забудьте купити путівник на Вашій мові, який допоможе Вам у розібратись у місцевості.

Перш ніж здійснювати поїздку поцікавтесь у тур-оператора або ж почитайте про закони тієї чи іншої країни до якої ви збираєтесь щодо митних норм перетину кордону, оскільки правила у кожної країни – різні.

Для прикладу, при в’їзді до США заборонено перевозити продукти харчування. Є країни, з яких не можна вивозити елементи природи (наприклад, Єгипет, звідки заборонено вивозити корали).

Зверніть увагу на суми іноземних валют, які дозволено і не дозволено перевозити. Недотримання митних правил може привести до скасування Вашої поїздки за кордон.

Для цього ви можете відвідати наш сайт, використати “кнопку зв’язку” за допомогою якої ми вам перетелефонуємо у зручний для Вас час. На головній сторінці ви знайдете наші координати за якими Ви можете звернутись на пряму чи то по телефону, чи за адресою.

  • Цивільний (загальногромадянський) паспорт, який засвідчує Вашу особу
  • Якщо ви подорожуєте по країнах ЄС (за винятком Великобританії та Ірландії): закордонний біометричний паспорт, або ж дійсну візу у звичайному закордонному паспорті
  • Якщо це країни поза межами ЄС – ми вам допоможемо із оформленням візи у ту чи іншу країну, яка не входить до складу ЄС, для якої потрібна віза і яка включена у перелік країн, куди наша компанія пропонує тури.
  • Про всяк випадок, ми радимо зробити фотокопії Ваших паспортів і тримати їх біля себе.

Якщо у Вас захворювання (наприклад, ГРВІ) чи поранення незначного рівня – негайно зверніться до керівника групи. Якщо ж Ви серйозно травмувались, потрібно викликати швидку допомогу, перш за все.

Далі Вам потрібно повідомити Вашу страхову компанію і дочекатись дій з їхньої сторони. Страхування важливий елемент організації Вашої поїздки, тому подбайте про цей крок наперед. Наша компанія включає у вартість турів страхування, оскільки ми дбаємо про Вашу безпеку.