Путівки та тури в ОАЕ, Відпочинок в ОАЕ - Тернопіль-Тур

Путівки та тури в ОАЕ, Відпочинок в ОАЕ

Італія – ​​в повному розумінні країна чудес. Гаряча країна моди, пасти, вина, романтики, пристрасті та спокусливих курортів. Це країна музей, мати доби Відродження. За оцінками вчених, тут зосереджено 65% всієї світової культурної спадщини. Італія славиться не лише своєю важливістю у історії людства, але і прекрасними середземноморськими пейзажами, морськими курортами, білосніжними піками Альп, індустрією модного одягу і взуття, а також карнавалами, привітністю та гостинністю. Тут можна поєднати як пляжний, морський відпочинок, так і вирушити у альпійські гори.

Варто знати:

Офіційна мова: італійська
Валюта: євро

Зверніть увагу: У готелях, ресторанах і туристичних центрах, як правило, можна говорити англійською мовою або французькою. Німецьку мову розуміють в курортних зонах на півночі Адріатики і на озерах.

Щоб замовити тур в країну Італія звертайтеся за телефонами
097 67 37 388, 099 19 73 008 або залишіть нам Ваш запит.

Підібрати тур

Відгуки наших клієнтів


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016

Дізнатися більше