Путівки та тури в Єгипет, Відпочинок в Єгипті - Тернопіль-Тур

Путівки та тури в Єгипет, Відпочинок в Єгипті

Єгипет – вважається колискою людської цивілізації, яка приховує в собі безліч таємниць. Відомий той цікавий факт, що саме в Єгипті були вперше виготовлені замок і ключі до нього, гребінець і ножиці, макіяж і дезодорант, зубна щітка з пастою. Не лише піраміди здатні повідати багато цікавого під час поїздки до Єгипту. Багата і на інші історичні пам’ятники, одним з яких є святиня віруючих зі всього світу – Синай. Для паломників Синай це Богообране місце – саме тут Господь вказав Мойсею десять заповідей, які і до цього дня є основою людської моралі. Червоне море є однією із найосновніших туристичних приманок. Це відмінне місце для тихого пляжного відпочинку, дозволяє поплавати зовсім поряд із строкатими морськими рибами, помилуватися яскравими коралами та оздоровитись. Червоне море найтепліше, найсолоніше і найчистіше в північній півкулі Землі. Температура води Червоного моря біля 28°С влітку і практично ніколи не опускається нижче 20°С взимку.

Варто знати:

Віза в Єгипет для громадян України відкривається по приїзду в країну в аеропорті.

Офіційна мова: Арабська мова
Валюта: єгипетський фунт.

Щоб замовити тур в країну Єгипет звертайтеся за телефонами
097 67 37 388, 099 19 73 008 або залишіть нам Ваш запит.

Підібрати тур

Відгуки наших клієнтів


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016

Дізнатися більше