Путівки та тури в Іспанію, Відпочинок в Іспанії - Тернопіль-Тур

Путівки та тури в Іспанію, Відпочинок в Іспанії

Завдяки географічному положенню, Іспанія славиться своїми морськими курортами. Зі сходу країна омивається Середземним морем і з півдня – водами Гібралтарської протоки. Популярні курортні райони, у Каталонії, Андалусії балеарські острови, серед яких Ібіца, та Майорка, канарські острови Тенеріфе і Гран -Канарія – сама природа веліла цим місцям бути курортними.

Неможливо пройти повз іспанської кухні. Обов’язково варто спробувати печеня «касуела», знаменитий соус «аліолі», копчені ковбаси «фует», «паелью» (плов з мідіями й креветками), холодний овочевий суп «гаспачо» (Андалусія), булочки з листкового тіста «енсаймадас» і пироги з м’ясом, рибою «емпанадас» (Майорка).

Варто знати:

Для короткострокових гостьових, туристичних поїздок до Іспанії максимум до трьох місяців перебування в кожному півріччі (починаючи з першого в’їзду) вам потрібен біометричний закордонний паспорт, або ж актуальна віза категорії С.

Офіційна мова: іспанська
Валюта: євро

Щоб замовити тур в країну Іспанія звертайтеся за телефонами
097 67 37 388, 099 19 73 008 або залишіть нам Ваш запит.

Підібрати тур

Відгуки наших клієнтів


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016

Дізнатися більше