Путівки та тури в Грецію, Відпочинок в Греції - Тернопіль-Тур

Путівки та тури в Грецію, Відпочинок в Греції

Пляжі і величні гори, печери й ущелини, озера і річки, заповідники та екологічні парки усі ці неповторні пейзажі єднає у собі країна під назвою Греція. Острови (бл. 6 000 мальовничих островів, з них обжиті лише 227) є найбільш привабливим для туристів місцем відпочинку. За часів античності, грецькі острови служили центром розвитку таких великих культур, як мінойська та кікладська. Тут знаходиться велика концентрація архітектурних пам’яток, а виняткова краса пляжів таких островів,як перш за все, Крит, та островів групи Кіклад, Додеканесу нікого не залишить байдужим. Грецькі пляжі, загальна довжина яких 16 000 кілометрів, знамениті прозорою і чистою водою, тому над 421 пляжем і 9 маринами майорять блакитні прапори ЮНЕСКО.

Варто знати:

Для того, щоб перебувати у Греції із туристичною метою (максимум до трьох місяців в кожному півріччі, починаючи з першого в’їзду) вам потрібен біометричний закордонний паспорт, або ж актуальна віза категорії С.

Офіційна мова: грецька.

Валюта: євро

Щоб замовити тур в країну Греція звертайтеся за телефонами 097 67 37 388, 099 19 73 008 або залишіть нам Ваш запит.

Підібрати тур

Відгуки наших клієнтів


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016
 • Вже не перший раз відпочиваємо в Туреччині, але ще не були в Кемері. Тому обирати місто нам не довелось. Дівчата порекомендували нам декілька готелів, один з них нам дуже сподобався. Відпочинком задоволені, місто дуже красиве, орієнтоване на молодь. Є куди походити і на що подивитися. Дякую ТернопільТур за вдало підібраний відпочинок.» Вероніка Собчук...
  Вероніка Собчук
  Туреччина
  -
  Кемер

Дізнатися більше