Про ТернопільТур - Тернопіль-Тур

Про ТернопільТур

Ми любимо те що робимо – і робимо це добре!

«ТЕРНОПІЛЬТУР» ЗАПРОШУЄ!

Наша команда вірить, що жодна книга прочитана, чи переглянута передача не зрівняється із поїздкою у ту чи іншу країну, місцевість. Лише побачивши усе власними очима і поспілкувавшись із корінними жителями, історією та природою місця, яке Ви відвідуєте, Ви неймовірно збагатите особистий досвід, погляди і знання.

Для нас літо 2012 знаменувалось не тільки Євро 2012, але ще й тим, що ми відкрились аби відкривати нові горизонти для Вас. Маючи багатий досвід в туризмі, а саме і найбільший «скарб» – наших постійних клієнтів, ми відкрили ще один офіс «АГЕНЦІЙ ГАРЯЧИХ ПУТІВОК» України в Тернополі – «ТЕРНОПІЛЬТУР».

Завжди будемо раді бачити Вас у нашій агенції, яка працює в центрі Тернополя, по вулиці Шашкевича 3 офіс 1 (хто ж не знає де “Стара Піцерія” 🙂 ) і раді Вас прийняти своїм дружнім колективом. У нас ви зможете одержати цікаву і що важливо, достовірну інформацію про подорожі у будь-який куточок світу. Досвідчені менеджери допоможуть підібрати відпочинок на усі смаки, та різний бюджет,а бюджет може бути і 39 євро!

що кажуть клієнти


 • Відпочивали цією сім'єю в червні 2017. Неймовірно вдячні компанії ТернопільТур про якісно підібраний відпочинок! Адже всі наші вимоги було враховано! Якщо відпочинок - тоді ТернопільТур. Юля дуже приємна в спілкуванні. Дякуємо!
  Віра та Андрій
  Туреччина
  -
  Червень 2017
 • Відпочивав цьогоріч в Єгипті. Звернувся про підбір туру до компанії якій довіряю. ТернопільТур та зокрема Юля підібрала нейморірний тур, який вразив мене ціною та якістю відпочинку. Всім рекомендую!
  Дмитро
  Єгипет
  -
  Літо 2017
 • Цього року вирішили з хлопцем поїхати вперше закордон на море. Так як не дуже розуміємось в нюансах, звернулись до Юлі. Вона розказала нам максимум про країну і готелі, також зробила підбірку турів по нашим побажанням. Обраний нами готель нам дуже сподобався, кухня смачна, атмосфера хороша. Загалом хочемо подякувати компанії ТернопільТур, що допомогли нам влаштувати відпочинок. Рекомендуємо всім ТернопільТур!
  Оксана Захарчук
  Туреччина
  -
  Літо 2016

Дізнатися більше